Uczestnicy polecają Executive MBA GFKM

Dwa lata wytężonej nauki pod okiem profesjonalnych trenerów i praktyków biznesu, wymiana doświadczeń z menedżerkami i menedżerami, poszerzenie zarządczej perspektywy, najnowsze trendy w biznesie, praktyczna wiedza, którą można „od ręki” zastosować w firmie, bezcenne nowe kontakty, networking doświadczeń, świetna organizacja. To, według uczestniczek i uczestników, mocne strony studiów w ramach programu Executive MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów – szkole biznesu, która jako jedna z pierwszych, ponad 30 lat temu, wprowadziła MBA na polski rynek.

Dbałość o wysoki poziom MBA GFKM znajduje odzwierciedlenie w corocznym badaniu jakości programu oraz satysfakcji słuchaczek i słuchaczy. W najnowszym, przeprowadzonym w 2023 roku, uczestniczki i uczestnicy programu odpowiadali m.in. na pytanie: „Na ile polecił(a)byś znajomym program MBA realizowany przez GFKM?”. W skali od 1 do 10 program MBA GFKM otrzymał średnią ocenę 9,15 – to rekordowy wynik!

Program MBA GFKM może też pochwalić się bardzo wysokim Wskaźnikiem Rekomendacji Netto (Net Promoter Score) – na poziomie 76%. Wartość NPS może wynosić od -100% do +100%. Na podstawie NPS zagranicznych szkół biznesu można przyjąć, że wynik powyżej 40 jest uznawany za „dobry”, powyżej 50 za „doskonały”, a powyżej 70 za „world-class”.

Aż 78% uczestników badania stwierdziło, że program MBA GFKM przyczynił się do realizacji ich celów zawodowych.

Zależy Ci na wysokim poziomie i jakości programu MBA? Zapraszamy do Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

 

opublikowano: 29 lutego 2024

 

Wyszukiwarka programów MBA

Określ kryteria interesujących Cię studiów MBA, a następnie kliknij przycisk "szukaj".