XX Jubileuszowy Międzynarodowy Kongres MBA

Międzynarodowy Kongres MBA organizowany przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w dniach 17-19 maja, to największe w Polsce wydarzenie integrujące środowisko studentów i absolwentów studiów MBA oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla z różnych branż. Każdego roku bierze w nim udział ponad 200 osób. Tematem przewodnim tegorocznej jubileuszowej edycji Kongresu jest ”AI Powered Management – Evolution or Revolution?”.

Podczas wydarzenia poruszane będą aktualne zagadnienia związane ze sztuczną inteligencją (artificial intelligence), która w ostatnich latach towarzyszy nam na każdym etapie zarówno naszego życia zawodowego, jak i prywatnego. Uczestnicy Kongresu będą mieli niesamowitą okazję skonfrontować swoje poglądy na temat wykorzystania sztucznej inteligencji w zarządzaniu z praktykami, ekspertami, przedsiębiorcami oraz naukowcami. W ramach wydarzenia odbędą się dyskusje panelowe, podczas których uczestnicy będą mieli szansę wymieniać się doświadczeniami z zakresu wykorzystania narzędzi machine learning, zadawać trudne, prowokujące do dyskusji pytania i wspólnie poszukiwać na nie odpowiedzi.

Tegoroczną edycję Międzynarodowego Kongresu MBA otworzy Jarosław Królewski (Prezes/współzałożyciel Synerise oraz prezes zarządu Klubu Piłkarskiego Wisła Kraków) wystąpieniem „Why We Need Inhuman AI”.

XX Jubileuszowy Międzynarodowy Kongres MBA obejmuje trzy panele tematyczne:

  1. AI Powered Innovations in the Digital Transformation
  2. Beyond the Hype: Real-World AI for Marketing Success
  3. The Strategic Issues of People Management in AI context

Międzynarodowy Kongres MBA to jednak nie tylko panele. Na uczestników czekają między innymi:

Warsztaty – nasi uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w części praktycznej prowadzonej przez trenerów z bogatym doświadczeniu zawodowym. Kongres stanowi świetną okazję do dalszego doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania horyzontów dzięki zajęciom warsztatowym, w których uczestniczą reprezentanci różnych branż.

Networking & Gala Dinner – podczas Kongresu uczestnicy będą mieli możliwość wymiany myśli i doświadczeń podczas swobodnych dyskusji oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Ważnym wydarzeniem podczas pierwszego dnia będzie uroczysta Gala Dinner połączona z aukcją charytatywną. W tym roku licytowane będą między innymi dzieła sztuki oraz przedmioty o szczególnej wartości artystycznej, a zebrane środki zostaną przeznaczone na rzecz Oddziału Klinicznego Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitalu Uniwersyteckiego w Krakowie.

Wyjątkowym wydarzeniem zamykającym Kongres będzie piknik rodzinny organizowany na terenie Royal Kraków Golf & Country Club w Ochmanowie, koło Krakowa. Piknik to zarówno wspaniała okazja do wzmocnienia integracji między uczestnikami Kongresu, jak i możliwość postawienia pierwszych kroków w grze w golfa. Szczególnym punktem programu jest turniej o Puchar Dyrektora KSB UEK.

Już teraz zachęcamy Państwa do rejestracji na stronie internetowej Kongresu oraz do zakupu wejściówek na Gala Dinner i Piknik rodzinny (liczba miejsc ograniczona).

Do zobaczenia 17-19 maja 2024!

https://kongresmba.uek.krakow.pl/

Wyszukiwarka programów MBA

Określ kryteria interesujących Cię studiów MBA, a następnie kliknij przycisk "szukaj".