REKLAMA

Wyniki Rankingu Programów MBA Perspektywy 2021 już o godz. 13:00 !

Już 18 listopada 2021 w Warszawie, w Novotelu Centrum, odbędzie się Forum Liderów Kształcenia Menedżerskiego Perspektywy 2021 oraz uroczyste ogłoszenie wyników Rankingu Programów MBA Perspektywy 2021.

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestniczenia w wydarzeniu przygotowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Będzie ono dostępne w wersji on-line już o godz. 11.00 na stronie głównej www.perspektywy.pl, a także na stronie wydarzenia www.perspektywy.pl/forum.

Serwis Rankingu Programów MBA mba.perspektywy.pl, ze szczegółowymi wynikami, udostępnimy tuż po Gali rankingowej, po godz. 13.30.

W ramach Forum, przygotowanego po raz drugi przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, omówione zostaną zagadnienia dotyczące edukacji kadr zarządczych, odbędzie się także uroczystość ogłoszenia wyników Rankingu Programów MBA Perspektywy 2021.

Organizatorzy przygotowali dwa panele dyskusyjne. Pierwszy, z udziałem rektorów najlepszych polskich uczelni kształcących kadry zarządczo-ekonomiczne, poświęcony będzie tematowi: Ewolucja studiów zarządczo-ekonomicznych – kogo i jak kształcić dla potrzeb po pandemicznego rynku pracy?

Panel drugi, z udziałem dyrektorów najlepszych programów MBA, skupi się na temacie: Przewagi konkurencyjne programów MBA – czym są, dokąd ewoluują, jak je mierzyć?

Całość Forum - wraz z ogłoszeniem wyników Rankingu Programów MBA Perspektywy 2021 - będzie udostępniona dla Państwa i kandydatów na studia w czasie rzeczywistym. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, a wcześniej na stronę dedykowaną naszemu wydarzeniu (www.perspektywy.pl/forum), na której publikujemy szczegółowy program wydarzenia wraz z prezentacją wybitnych panelistów.

Do zobaczenia!

Zespół Perspektyw